top of page

Jsem absolventem VOŠ Jaroslava Ježka v Praze, obor Jazz - Baskytara, pod vedením Martina Lehkého, Milana Svobody, Davida Dorůžky, Jakuba Doležala a  dalších. Také absolventem Lidové konzervatoře v Ostravě pod vedením Lukáše Mužíka. Těmto lidem a svému otci vděčím za veškeré znalosti a nadhled, který je v hudbě velmi důležitý. 

 

V současné době se věnuji primárně kapele SUPPORT LESBIENS, která je mou srdcovou záležitostí, neboť mne zasáhla již v mém pubertálním věku. Dále hraji v Quartetu Jakuba Doležala, s Yvonne Sanchez, v divadle Studio DVA Praha, kde mne můžete slyšet a vidět v muzikálech Evita, Šíleně smutná princezna, Starci na chmelu, Vánoční koleda, Děvčátko, a také v Činoherním klubu v muzikálu Sopranistky. 

Měl jsem také tu čest vystupovat se skvělým kytaristou ALEXEM HUTCHINGSONEM, který hraje například v kapele Stewena Wilsona z již nefungující skupiny Porcupine Tree, a také bubeníkem KAZEM RODRIGUEZEM.

 

Dříve jsem působil v kapelách Ilony Csákové, Adama Mišíka, v triu Drumphonic, v projektu Mesyo, kde jsem hrál se symfonickým orchestrem a doprovázel Romana Dragouna, Kamila Střihavku a Jiřího Zonygu. Za zmínku stojí i kapela Venefica, která před nedávnem přerušila svou činnost.

Ve volném čase skládám hudbu, produkuji, nahrávám,

a také se věnuji mixu a masteringu ve svém studiu v centru Prahy. 

 

Sportuji a hlavně dělám to, co mě baví.

Pro vážné zájemce poskytuji soukromé lekce baskytary

a základy studiové praxe. 

 

 

 -------------------------------------------------------------------------------------

 

     

I graduated in Jazz – Bass guitar from VOŠ of Jaroslav Ježek, Prague,  where I studied under the guidance of Martin Lehký, Milan Svoboda, David Dorůžka, Jakub Doležal and many more. I am also a graduate at the People’s Conservatory in Ostrava, where I studied under Lukáš Mužík. I am grateful to all of these people for teaching me the knowledge and also detached view, which is very important in making music.

 

I had the honor of playing with very famous guitar player ALEX HUTCHINGS (from band of Stewen Wilson) and drummer KAZ RODRIGUEZ.

 

Recently, my primary interest has been in SUPPORT LESBIENS, the band I have deeply in my heart, being a fan of theirs since my teenage years. I play with other bands and artists as well: Jakub Doležal Quartet, Yvonne Sanchez and others. I am also a member of a theater orchestra in Studio Dva Praha, where you can see and hear me in musicals Evita, Šíleně smutná princezna, Starci na chmelu, Vánoční koleda, Děvčátko. Occasionally, I play in the musical Sopranistky in Činoherní klub theater as well.

 

In my free time I compose music, do sports, and anything else I enjoy doing.

 

I also give private lesson on bass guitar for those who are seriously interested.

Skladatel, Baskytarista na volné noze, Producent, učitel

bottom of page